JESTEŚMY TU BY EFEKTYWNIE SZKOLIĆ.

KILKA SŁÓW O NAS

Dlaczego my?

Wiemy, że nasi kursanci są kluczem do sukcesu.

Niepubliczne Centrum Kształcenia Zawodowego BIKART funkcjonuje na rynku szkoleniowym już od 2012 roku. Naszą historię rozpoczęliśmy od kompleksowego przygotowywania kandydatów do służby w Policji. Szkolenia prowadziliśmy w takich miastach jak Katowice, Rzeszów czy Kraków. Sukcesywnie zwiększaliśmy naszą ofertę, specjalizując się w kursach z zakresu ochrony osób i mienia oraz pochodnych. Niepubliczne Centrum Kształcenia Zawodowego BIKART wpisane jest do rejestru kształcenia placówek niepublicznych prowadzonych przez Starostę Wielickiego. Posiadamy wpis do rejestru jednostek szkoleniowych, prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Jesteśmy Niepublicznym Centrum Kształcenia Zawodowego akredytowanym przez Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz posiadamy Certyfikat ISO 9001-2015:10.

Nie osiadamy na laurach i ciągle staramy się zwiększać jakość oferowanych przez nas usług. Spędzamy wiele godzin ustalając plany działania, tak by maksymalnie efektywnie przygotowywać naszych kursantów. Sprawdź nas.
ISO 9001 2020
+
Członków Zespołu
+
PRZESZKOLONYCH OSÓB
FILIŻANEK KAWY
+
ROZWIĄZANYCH PROBLEMÓW

NASZ ZESPÓŁ

POMOŻEMY CI NA KAŻDYM KROKU SZKOLENIA

dr Przemysław Gajos

Specjalista ds. ochrony osób i mienia, absolwent Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora - posiadający stopień naukowy Doktora. Wieloletni pracownik Biura Ochrony Rządu (BOR).

mgr Krzystof Dukat

Certyfikowany ratownik medyczny od 13 lat pracujący w Krakowskim Pogotowiu Ratunkowym. Wykładowca z zakresu KPP oraz Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.

mgr Tomasz Drożdżak

Specjalista ds. ochrony osób i mienia. Absolwent m.in Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

mgr Piotr Stępka

Specjalista ds. aktów prawnych. Instruktor wyszkolenia strzeleckiego. Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego.

mgr Agnieszka Grabek

Certyfikowany księgowy, audytor wewnętrzny finansów publicznych, audytor systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, inspektor BHP.

mgr Tomasz Rajczyk

Absolwent WZiKS oraz Wydziału Filozoficznego UJ w Krakowie, a także Wydziału Zarządzania UE w Krakowie. Specjalista z zakresu social media oraz komunikacji marketingowej.