UZYSKAJ DOFINANSOWANIE DO KURSÓW KWALIFIKOWANEGO PRACOWNIKA OCHRONY / DETEKTYWA

PROGRAM "KIERUNEK KARIERA"

KILKA SŁÓW O PROJEKCIE

Celem głównym Projektu KKZ realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie jest podwyższanie kompetencji osób dorosłych mieszkających lub pracujących lub uczących się na terenie województwa małopolskiego, które z własnej inicjatywy są zainteresowane podniesieniem/zmianą/nabyciem nowych umiejętności/kompetencji lub potwierdzeniem efektów uczenia lub uzyskaniem kwalifikacji. Dlatego nie czekaj tylko już dziś skorzystaj z atrakcyjnej możliwości rozwoju zawodowego!

DLA KOGO

WARUNKI, kTÓRE MUSISZ SPEŁNIĆ

Możesz skorzystać z dofinansowania jeśli mieszkasz lub pracujesz lub uczysz się na terenie województwa małopolskiego i jednocześnie spełniasz jeden z poniższych warunków:

• jesteś osobą pracującą i masz 25 lat lub więcej oraz wykształcenie co najwyżej na poziomie matury
• jesteś osobą pracującą, masz 50 lat lub więcej i dowolne wykształcenie
• prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, nie zatrudniasz pracowników, masz 25 lat lub więcej oraz wykształcenie na poziomie co najwyżej matury
• prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, nie zatrudniasz pracowników, masz 50 lat lub więcej (dowolne wykształcenie)

Definicja osoby pracującej: osoby, które są zatrudnione na umowę o pracę, na podstawie wyboru, mianowania, powołania lub spółdzielczej umowy o pracę, umowę zlecenie lub umowę o dzieło lub prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą (są właścicielami firmy) i nie zatrudniają pracowników; do osób pracujących nie zaliczają się osoby przebywające na urlopach wychowawczych nie wykonujące żadnej pracy zarobkowej.

JAK TO ZROBIĆ

PROCES POZYSKIWANIA DOFINANSOWANIA - KROK PO KROKU

1. WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA STRONIE "KIERUNEK KARIERA ZAWODOWA."

Korzystając z linku poniżej zostaniesz przeniesiony/a na stronę projektu "Kierunek Kariera Zawodowa" realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Tam, poprzez wybranie okienka o tytule "zgłoś się" będziesz mógł/a dokonać rejestracji zgłoszeniowej do udziału w projekcie.

2. ZAREZERWUJ BONY SZKOLENIOWE I ZAPISZ SIĘ NA NASZ KURS KPOF/ DETEKTYWA

Po przejściu procedury rejestracyjnej z punktu 1. będziesz mógł/a zarezerwować odpowiednią liczbę bonów szkoleniowych (to właśnie nimi opłacisz uczestnictwo w kursie) i zapisać się w Bazie Usług Rozwojowych na interesujący Cię kurs z naszej oferty.
Dla kursu Kwalifikowanego Pracownika Ochrony będzie potrzebne Ci 245 bonów - dla kursu Detektywa 100.

3. SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

Po tym jak zapiszesz się na listę uczestników dla wybranego kursu z naszej oferty - skontaktujemy się z Tobą, by uzyskać niezbędne dane (kod weryfikacyjny oraz PESEL), które są wymagane byś mógł/a odbyć kurs w ramach dofinansowania z programu Kierunek Kariera.

4. UCZESTNICZYSZ W WYBRANYM KURSIE

Po spełnieniu wszystkich procedur formalnych rozpoczynasz udział w wybranym przez Ciebie kursie.

WIĘCEJ INFORMACJI

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY DOFINANSOWANIA

UDZIELIMY CI WSZYSTKICH NIEZBĘDNYCH INFORMACJI DOTYCZĄCYCH UZYSKANIA DOFINANSOWANIA DO NASZYCH KURSÓW.

Ośrodek Szkolenia BIKART
Al. Słowackiego 39/32
31-159 Kraków

tel. 602 332 716
tel. (12) 222 50 77
bikart@op.pl 

PODMIOT UDZIELAJĄCY DOFINANSOWANIA:

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
pl. Na stawach 1
30-107 Kraków
e-mail:kariera@wup-krakow.pl
tel. 12 619 84 59

https://kierunek.pociagdokariery.pl/

Możliwość otrzymania dofinansowania do Usług mają jedynie Uczestnicy Projektu Kierunek Kariera Zawodowa realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Warunkiem uczestnictwa w Projekcie jest spełnienie kryteriów kwalifikacyjnych określonych na stronie kierunek.pociagdokariery.pl oraz skorzystanie z Bilansu Kariery w ramach projektu Kierunek Kariera. Dofinansowanie do usług szkoleniowych/egzaminów wynosi maksymalnie 85 %. Każdy Uczestnik ma możliwość otrzymania do 337 bonów szkoleniowych o wartości maksymalnej 5055,00 zł (w tym 758,25 zł wkładu własnego). Każdy Uczestnik Projektu samodzielnie dokonuje wyboru usługi, zgodnej z obszarami określonymi w Bilansie Kariery, spośród ofert dedykowanych dla Uczestników Projektu Kierunek Kariera Zawodowa z Bazy Usług Rozwojowych (www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl)